Węgrzy to zmadziaryzowani Słowianie

Gorki mówi:

7 stycznia 2016 na 22:11

+Barbaric Sanskryt jest zreformowanym jezykiem bialych ktory powstal 300 lat po ich osiedleniu sie w indiach w okolo 1800 p.n.e.
Owi biali przybyli z polnocy i zanim zmieszali sie z ludnoscia zamieszkujaca indie mowili jezykiem niemalze blizniaczo podobnym do tego uzywanego przez slowian.Wegrzy sa zmadziaryzowanymi slowianami w bardzo duzej czesci,to wynika z ich dominacji politycznej, Madziarom blizej do finow i estonczykow bylo. A azjaci o ktorych wspomniales sa nam bliscy z uwagi na Scytow tam sie panoszacych w starozytnosci,kolo altaju tez ich mogily mozna znalezc.
Co do lingwistyki to zwaz ze sproro w tym polu zostalo zafalszowane i naklamane to ze ktos uwaza iz slowo znac pochodzi od hunskiego nie znaczy ze jest prawda.
Pokaż mniej

Gorki Burlak21:46

Zobacz sobie ow filmik na szybko,tych podobienstw jest za duzo,jezyki slowianskie nie sa kreolskie,takimi sa zachodnioeuropejskie.

Dragomira mówi:

Owi biali przybyli z polnocy i zanim zmieszali sie z ludnoscia zamieszkujaca Indie mowili jezykiem niemalze blizniaczo podobnym do tego uzywanego przez slowian.Wegrzy sa zmadziaryzowanymi slowianami w bardzo duzej czesci,to wynika z ich dominacji politycznej, Madziarom blizej do finow i estonczykow bylo.

Całkowicie się z tymi twierdzeniami zgadzam. Węgrzy byli Słowianami a Madziarzy to lud Ugro-fiński. Na Węgrzech jeszcze w dwudziestoleciu między wojennym madziaryzacja Słowian trwała w najlepsze, jeszcze wtedy było kogo madziaryzować.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s